Бердичівська районна військова адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

8 травня - Міжнародний день матері

08.05.2022
8 травня - Міжнародний день матері
    8 травня   - Міжнародний день матері!
    Дорогі жінки України! Милі мами!
Від щирого серця вітаємо Вас зі святом - Днем матері! Мама - це найдорожче і світле, що є на світі. Вона завжди радіє успіхом своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, завжди щиро переживає за кожен пройдений крок. Немає людини ближче і рідніше! Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями!  
    Всім матерям вільної і незалежної України бажаємо, щоб вас любили і цінували ваші діти — найкращі на світі, добрі, розумні та успішні! Нехай не заростає стежка до батьківського порогу, хай діти приїжджають на свята і дарують вам свої усмішки, теплі і ласкаві слова та свою віддану і негасиму любов!  
Низький доземний уклін, шановні Матері, за те, що виховуєте патріотів, які неймовірними зусиллями й навіть ціною власного життя, творять нову історію держави. Нехай щирістю та добром відгукуються в душах дітей Ваші нескінченні турботи, терпеливість та відданість.
    Нехай завжди радісними і приємними будуть Ваші буденні клопоти. Щире спасибі Вам за терпіння, витримку, дивовижну мудрість і мужність, з якими Ви, долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої неньки України!
    Хай під променями травневого сонця розтануть усі Ваші негаразди!
Допоки Ви з нами, дорогі Матері, − ми щасливі та сильні, готові до перемог на своїй, Богом даній землі!
Доземний вам уклін і щира дяка за натхненну та найвідповідальнішу материнську працю, за відданість, ласку, розуміння та надійну підтримку. Від усього серця бажаємо  вам міцного здоров'я, родинного благополуччя, щастя і добра на довгі літа!

З повагою   Бердичівська районна військова адміністрація