Бердичівська районна військова адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Бердичівська ДПІ інформує

28.01.2022
Бердичівська ДПІ інформує

28 січня 2022 року з 11:00 до 12:00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2021 році». Головний державний інспектор відділу з надання адміністративних та інших послуг Бердичівської ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області Катерина ФІЛІППЕНКО відповідатиме на запитання за телефоном (04143) 4-12-02.


31 січня 2022 року з 14:00 до 15:00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2021 році». Головний державний інспектор відділу з надання адміністративних та інших послуг Бердичівської ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області Катерина ФІЛІППЕНКО відповідатиме на запитання за телефоном (04143) 4-12-02.

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області

 


Бізнес без бар’єрів: учасник спільноти Yakaboo опублікував свіжі поради у рубриці «Книжковий психолог» #ЗдороваНація: Житомир приймав чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон» Децентралізація: 06 жовтня відбудеться координаційна зустріч «Безпечна громада – безпечна країна». РЕЄСТРАЦІЯ #ЗдороваНація: друге та третє місце посіли спортсмени Житомирщини на відкритому обласному турнірі з плавання Безбар’єрність: система відновлення та збереження психічного здоров’я забезпечить доступ до якісної допомоги З перших днів війни Житомирщина надає прихисток та підтримує осіб з інвалідністю,— Наталія Остапченко #ЗдороваНація: Команди з Житомира та Новограда-Волинського посіли І місце на іграх чемпіонату України з футзалу серед ветеранів росіяни фіктивною паспортизацією створюють «живий щит» на ТОТ