Бердичівська районна військова адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

День єднання України відзначали сьогодні у Бердичівському районі

16.02.2022
День єднання України відзначали сьогодні у Бердичівському районі

Згідно з Указом Президента України від 14 лютого 2022 року № 53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства», 16 лютого в Україні відзначається День єднання. Це свято було встановлено з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

Саме тому зранку на площі поблизу будівлі Бердичівської районної державної адміністрації відбувся урочистий захід, присвячений відзначенню Дня єднання України. Ведучі зазначили, що в незалежній Україні ми вільно і гордо відзначаємо цей день. Та пишаємося тим, що наша держава неодноразово пережила часи лихоліть і надалі мужньо переносить найважчі випробування. При цьому українці можуть і готові дати рішучу відсіч ворогу, який посягатиме на нашу рідну землю. Музичний супровід здійснювала Ружинська музична школа за особистої участі директора Юрія Мацюка, який виконав одну з музичних композицій.

Право підняття державного прапора України надали голові Бердичівської районної державної адміністрації Людмилі Димидюк, заступнику голови Бердичівської районної ради Володимиру Діхтяру та голові Швайківської територіальної громади Габріелу Мкртчяну. Також Людмила Димидюк і Володимир Діхтяр звернулися з вітальними словами до учасників мирного зібрання.

«Українці – мудра і відважна нація. Нас неможливо злякати війною, тому що ми віками проливали свою кров, виборюючи свободу та незалежність. Ми сильний, вільний та єдиний народ, і сьогодні ми демонструємо це, святкуючи День єднання. Закликаю жителів Бердичівського району не піддаватися панічним настроям, ретельно перевіряти інформацію з новин та соціальних мереж, користуючись виключно офіційними та перевіреними джерелами інформації. Тримайте голову холодною та довіряйте нашим військовим. Перед нашою державою стоять серйозні зовнішні і внутрішні виклики, подолати які ми можемо тільки разом. Важкі часи спонукають нас до відповідальності, мужності та єднання. Тому маємо показати усьому світу, наскільки сильною є українська нація» - зазначила під час свого виступу голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк.

Також вона запевнила усіх мешканців Бердичівщини, що керівництво держави, області та району робить усе можливе, щоб забезпечити нашу безпеку. На стадії завершення формування батальйонів територіальної оборони, визначено перелік захисних об’єктів та протирадіаційних укриттів на території області, а усі силові структури працюють у посиленому режимі.

«У нас велика держава, сильна боєздатна армія та бажання жити мирно на своїй рідній землі. За нас правда, за нас слава і воля святая!» - наголосила вона під кінець своєї промови.