Бердичівська районна військова адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Для суб’єктів підприємництва провели інформаційно – консультаційний семінар

27.08.2019

SL749707.jpg SL749708.jpg

Сьогодні, 22 серпня 2019 року, відбувся інформаційно-консультаційний семінар для суб’єктів господарювання, фізичних осіб-підприємців та бажаючих займатися підприємницькою діяльністю, підприємств і організацій усіх форм власності Бердичівського району.

Семінар проходив за участю представників департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації, департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації, головного територіального управління юстиції у Житомирській області.

Метою проведення даного семінару було надання практичної та методичної допомоги суб’єктам малого і середнього підприємництва, підприємцям-початківцям, бажаючим займатися підприємницькою діяльністю, керівникам і фахівцям економічних служб підприємств усіх форм власності з актуальних питань у сфері підприємництва, надання адміністративних послуг, діючого законодавства з праці, зайнятості населення, пенсійного та податкового законодавства, проведення контролюючими органами перевірок суб’єктів господарювання тощо.

Програмою інформаційно – консультаційного семінару було передбачено ряд тематичних питань. З учасниками семінару обговорили усі заплановані питання, а по завершенню проведено анкетування.