Бердичівська районна військова адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

До відома внутрішньо переміщених осіб!

03.05.2022
До відома внутрішньо переміщених осіб!
Згідно з п. 70.7 ст. 70 Податкового кодексу України, громадяни, які одержали довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, зобов’язані визначити свою податкову адресу та подати до податкової інспекції заяву за формою № 5ДР, пред’являючи при цьому документ, що посвідчує особу, та довідку.

Для внесення в Державний реєстр фізичних осіб-платників податків (ДРФО) фактичного місця проживання (другої адреси) переселенець може звернутися до будь-якого центру обслуговування платників Державної податкової служби України.

Друга адреса вноситься до ДРФО як додаткова, використовується для листування.

Адреса Центру обслуговування платників Бердичівської ДПІ: м. Бердичів, вул. Б. Хмельницького, буд. 24а.
Телефон для довідок: (04143) 4-08-34, зала № 1.

Адреса Центру обслуговування платників Андрушівської ДПІ: м. Андрушівка, вул. Воб’яна, буд. 26.
Телефон для довідок: (04136) 2-15-12.

Адреса Центру обслуговування платників Ружинської ДПІ: смт. Ружин, вул. Бірюкова, буд. 2.
Телефон для довідок: (04138) 3-17-06.

Бізнес без бар’єрів: учасник спільноти Yakaboo опублікував свіжі поради у рубриці «Книжковий психолог» #ЗдороваНація: Житомир приймав чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон» Децентралізація: 06 жовтня відбудеться координаційна зустріч «Безпечна громада – безпечна країна». РЕЄСТРАЦІЯ #ЗдороваНація: друге та третє місце посіли спортсмени Житомирщини на відкритому обласному турнірі з плавання Безбар’єрність: система відновлення та збереження психічного здоров’я забезпечить доступ до якісної допомоги З перших днів війни Житомирщина надає прихисток та підтримує осіб з інвалідністю,— Наталія Остапченко #ЗдороваНація: Команди з Житомира та Новограда-Волинського посіли І місце на іграх чемпіонату України з футзалу серед ветеранів росіяни фіктивною паспортизацією створюють «живий щит» на ТОТ