Бердичівська районна військова адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Керівники району привітали колектив Бердичівської районної лікарні з Днем медичного працівника

20.06.2022
Керівники району привітали колектив Бердичівської районної лікарні з Днем медичного працівника
У третю неділю червня в Україні відзначається День медичного працівника, тому наприкінці робочого тижня представники Бердичівської районної військової адміністрації в особі першого заступника голови РВА Сергія Бакуменка та заступниці Катерини Вислоцької вітали з професійним святом трудовий колектив Бердичівської районної лікарні.


Також на урочистому заході були присутні депутатка Житомирської обласної ради Людмила Кицак, заступник голови Бердичівської районної ради Володимир Діхтяр, голови територіальних громад району.

                    Сергій Бакуменко та Катерина Вислоцька від імені начальника Бердичівської районної військової адміністрації Людмили Димидюк подякували медичним працівникам за їх невтомну працю, за те що вони зараз тримають свій власний фронт, працюючи для збереження життя та здоров’я. Побажавши миру, перемоги, достойних заробітних плат та виключно виліковних пацієнтів.


Користуючись нагодою, керівництво району відзначило кращих з кращих працівників лікарні Подяками Бердичівської районної військової адміністрації та Бердичівської районної ради. Також протягом дня аналогічними відзнаками було нагороджено ряд інших медичних колективів Бердичівського району.