Бердичівська районна військова адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Людмила Димидюк ознайомилася з роботою підприємства Ружинське лісництво

11.05.2022
Людмила Димидюк ознайомилася з роботою підприємства Ружинське лісництво

В умовах воєнного стану та у період ведення активних бойових дій на території нашої держави, місцеві виробники опинилися у непростих умовах. Тим паче, що Житомирська область також серйозно постраждала внаслідок ворожих обстрілів та окупації частини території. Тому сьогодні, коли ситуація на Житомирщині стабілізувалася, першочергове завдання органів державної влади усіх рівнів – забезпечити запуск економіки, щоб створити надійний тил для наших захисників.

У вівторок, 10 травня, під час робочого візиту начальника Бердичівської районної військової адміністрації Людмили Димидюк до Ружинської територіальної громади, вона мала гарну нагоду разом з селищним головою Людмилою Біляк побувати на території місцевого підприємства Ружинське лісництво. Та предметно ознайомитися з діяльністю підприємства. Станом на сьогодні тут працює близько 20 осіб, які вирощують та здійснюють догляд за більш ніж 30 видами декоративних рослин.

       

За словами керівника підприємства, протягом минулого року Ружинським лісництвом було реалізовано власної продукції на 800 000 гривень. Цього року навіть попри воєнний стан їм вже вдалося заробити майже 300 000 гривень. Людмила Димидюк зазначила, що на її думку, це дуже гарний результат, яким варто пишатися.


«Враховуючи те, що ми маємо підтримувати, в першу чергу, нашого місцевого виробника, буду агітувати купувати декоративні рослини, дбайливо вирощені саме на території Ружинського лісництва. Щиро бажаю успіхів керівнику підприємства та його працівникам у їх нелегкій, клопітливій справі. Мене завжди цікавило лісове господарство, і я знаю, що виростити посадковий матеріал – надзвичайно важка справа. Дякую усім, хто доклав зусиль до створення цієї краси. Впевнена, що декоративні рослини, які вирощує підприємство, у майбутньому стануть справжньою окрасою міст та селищ не лише Бердичівського району, але й усієї нашої України» - заявила начальник Бердичівської РВА.