Бердичівська районна військова адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

На Бердичівщині відзначили парубків, які врятували молоду дівчину від неминучої смерті

30.05.2022
На Бердичівщині відзначили парубків, які врятували молоду дівчину від неминучої смерті

Новий робочий тиждень у Бердичівському районі розпочався з надзвичайно приємної події – відзначення цінними подарунками та Подяками, які вручали двом молодим людям бердичівські рятувальники на чолі з начальником Бердичівського районного управління ГУ ДСНС України в Житомирській області Ігорем Шевчуком спільно з начальником Бердичівської районної військової адміністрації Людмилою Димидюк та головою Бердичівської районної ради Олександром Баляновим.


Олександр Захаров та Дмитро Олійник стали відомими на всю Житомирщину після того, як 20 травня на водоймі у парку Шкіряника врятували життя молодій дівчині, що пішла у воду купатися та раптово почала тонути. На відміну від інших відпочиваючих парубки не розгубилися, а стрибнули у воду та допомогли дівчині добратися до берега. Отримувати заслужені відзнаки прийшов тільки Дмитро – його товариш наразі знаходиться на роботі у місті Києві.

Начальник Бердичівської районної військової адміністрації щиро подякувала хлопцям за їх небайдужість та врятоване людське життя. «Переконана, даний випадок слугуватиме гарним прикладом для нашої молоді. Це вперше я вручаю подібну відзнаку, і мене переповнює гордість за наше підростаюче покоління. За те, що наші діти ростуть справжніми українцями: хоробрими та небайдужими. З такою молоддю наша держава неодмінно матиме гарне майбутнє» - наголосила вона.

Також Людмила Димидюк скористалася нагодою та звернулася до усіх жителів Бердичівського району з проханням відповідально ставитися до власної безпеки та обов’язково дотримуватися правил поведінки на воді задля уникнення можливих людських жертв. Закликавши батьків уважніше стежити за своїми дітьми під час відпочинку поблизу водних об’єктів.