Бердичівська районна військова адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

На Бердичівщині взяли шлюб військовослужбовці ЗСУ

29.08.2022
На Бердичівщині взяли шлюб військовослужбовці ЗСУ
Справжнє кохання не зважає на вік та обставини, навіть у ці важкі воєнні часи українська молодь заслуговує того, щоб насолоджуватися життям, кохати й бути коханими. Цими вихідними надзвичайно зворушлива подія відбулася у селі Хажин Семенівської територіальної громади, де взяли шлюб молодята Артур та Таїсія, які є військовослужбовцями Збройних сил України та у складі десантно-штурмових військ виконують поставлені бойові завдання на фронті.

Молоді люди отримали короткочасну відпустку та скористалися нагодою, щоб побратися і стати законним чоловіком та дружиною. Своєю чергою керівництво громади зробило усе можливе, щоб церемонія одруження військовослужбовців пройшла на найвищому рівні.

Участь у весільній церемонії взяли друзі, рідні та близькі молодих людей, односельчани нареченого (адже він сам з Хажина), Семенівський сільський голова Наталія Семенюк та спеціально запрошені почесні гості: начальник Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк та її заступник Катерина Вислоцька.

«Попри усі намагання ворога знищити українців як націю, ми продовжуємо жити, боротися та кохати. Під звуки вибухів снарядів та стрекот кулеметів просто на полі бою народжуються нові українські сім'ї. Сім'ї, що створюють молоді палкі серця відважних захисників України. Для мене велика честь розділити з вами таїнство шлюбу. У такі моменти важко стримати сльози, розуміючи: ніхто і ніщо не зможе нас скорити. У день вашого весілля бажаю, щоб ми якнайшвидше здобули перемогу над ворогом, і у нашій державі нарешті запанував довгоочікуваний мир. А ви змогли повернутися до нормального життя. Ведучи господарство, народжуючи й виховуючи дітей у мирній, незалежній та вільній Україні» - привітала Людмила Димидюк молодят, вручивши їм подарунки з нагоди свята та подарувавши нареченій букет прекрасних троянд.