Бердичівська районна військова адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Начальник Бердичівської РВА Людмила Димидюк обговорила з військовими та силовиками важливі питання щодо забезпечення безпеки жителів району на Великодні свята

20.04.2022
Начальник Бердичівської РВА Людмила Димидюк обговорила з військовими та силовиками важливі питання щодо забезпечення безпеки жителів району на Великодні свята
У середу, 20 квітня, відбулася розширена нарада при начальнику Бердичівської районної військової адміністрації, яка проходила за участі бердичівського міського голови, керівників силових структур та військових. Першочергове питання, що розглядалося – виконання рішення ради оборони Житомирської області від 13 квітня 2022 року «Про оборонні заходи».

Начальник Бердичівської РВА Людмила Димидюк наголосила на необхідності своєчасного виконання даного рішення, оскільки воно напряму стосується врегулюванню питання обігу вогнепальної зброї на території району та її вилучення у осіб, які не залучені до виконання бойових завдань. Варто зауважити, що особлива увага працівниками правоохоронних органів буде приділятися виявленню та вилученню із незаконного обігу вогнепальної зброї, бойових припасів та вибухових речовин.

Про стан криміногенної обстановки на території Бердичівського району доповів начальник Бердичівського райвідділу Олег Мельничук. За його словами, працівники поліції несуть службу на двох блокпостах при в’їзді у місто, також територію громади патрулює 5 екіпажів поліції. Начальник поліції звернув увагу на зменшенні кількості скоєних злочинів на території Бердичівського району у порівнянні з минулим роком. Зокрема зменшилася кількість крадіжок та грабежів, однак з початку війни суттєво зросла кількість наркозлочинів.

Також обговорили стан забезпечення протипожежної безпеки в природних екосистемах району. Ситуація, яку окреслив начальник Бердичівського районного управління ГУ ДСНС України в Житомирській області Ігор Шевчук є, м’яко говорячи, невтішною. Адже з початку року зафіксовано 167 пожеж, на яких загинуло шестеро осіб. У тому числі двоє з них - через спалювання сухої трави. Він закликав людей не провокувати трагедію, та дотримуватися правил пожежної безпеки. Наголосивши, що ДСНС постійно проводить роз’яснювальну роботу з населенням. Навіть зараз, в умовах воєнного стану його працівники розносять інформаційні буклети та співпрацюють з місцевими засобами масової інформації.

Окремим питанням винесено пункт порядку денного по координації дій щодо забезпечення проведення Великодніх свят на території Бердичівського району. Силовики наголосили на необхідності дотримуватися комендантської години та не влаштовувати Богослужіння чи освячення з порушенням встановлених обмежень та заборон. Було чітко наголошено, що у випадку сигналу сирени усі масові заходи мають бути призупинені, а вірянам необхідно буде пройти до найближчого укриття, щоб не наражати себе на небезпеку.

Додатково питання безпеки та правила проведення Богослужінь будуть обговорені з представниками релігійних конфесій Бердичівського району завтра, 21 квітня. Адже вкрай необхідно подбати про те, щоб максимально убезпечити життя і здоров’я людей, та запобігти виникненню подій надзвичайного характеру.