Бердичівська районна військова адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Начальник Бердичівської РВА перевірила умови перебування засуджених у Бердичівській виправній колонії (№70)

26.05.2022
Начальник Бердичівської РВА перевірила умови перебування засуджених у Бердичівській виправній колонії (№70)

На території Бердичівського району знаходиться декілька установ виконання покарань, одна з яких – Бердичівська виправна колонія (№70), де перебуває близько 250 засуджених. Які проблеми на сьогодні має державна установа, чим займається та в яких умовах перебувають засуджені, перевіряла начальник Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк.

У середу, 25 травня, вона відвідала даний виправний заклад, оглянувши в ході візиту камери утримання засуджених, харчоблок, тепличне господарство, їдальню, кімнату для короткострокових побачень та інші приміщення. Короткий огляд ввіреного йому закладу проводив начальник установи Олександр Доробалюк. Паралельно Людмила Димидюк ознайомилася з умовами несення служби працівниками установи та системою заходів безпеки.

 Враховуючи те, що «Бердичівська виправна колонія (№70)» систематично проводить роботу щодо залучення засуджених до праці, даючи їм можливість не втрачати трудові навички та освоювати нові професії, начальник Бердичівської РВА поцікавилася виробничим процесом що здійснюється на території колонії. Виявилося тут працює сезонне виробництво по виготовленню бетонних виробів (огорожі, тротуарна плитка, євро газони, тощо), столярний цех та ведеться декілька інших напрямків господарської діяльності, що здійснюється виправною установою за рахунок праці засуджених. Окрім того, засуджені на волонтерських засадах займаються пошиттям військової форми та амуніції (плитоноски, розгрузки, підсумки та інше), які потім передаються у військові частини.

Користуючись нагодою Людмила Димидюк також обговорила з Олександром Доробалюком актуальні проблеми, з якими він найчастіше стикається у процесі роботи. Це недостатнє фінансування установи та відсутність повноцінного ринку збуту для реалізації виготовленої продукції.

 По результатам візиту начальник Бердичівської РВА відмітила задовільні умови перебування засуджених та відсутність з їх боку будь-яких скарг на дії персоналу чи незадовільні умови відбування покарання.