Бердичівська районна військова адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Народний депутат передав оргтехніку на потреби 139 окремого батальйону територіальної оборони Бердичівського району

15.02.2022
Народний депутат передав оргтехніку на потреби 139 окремого батальйону територіальної оборони Бердичівського району

На території Бердичівського району продовжується робота по розгортанню 139 окремого батальйону територіальної оборони, яким керує майор Микола Магденко. Практично сформовано особовий склад батальйону, визначено приміщення для розміщення пункту постійної дислокації, розпочато роботу з підготовки військового підрозділу до виконання поставлених завдань. Першочерговими заходами є облаштування кімнати для зберігання зброї та робочих місць для бійців ТРО, проведення ремонтних робіт у приміщенні з метою приведення його до відповідного для штабу стану.

У понеділок, 14 лютого, 139 окремий батальйон територіальної оборони відвідав народний депутат України Богдан Кицак, який передав оргтехніку нашим військовим. Поповнивши матеріально-технічну базу батальйону п’ятьма одиницями копіювальної техніки МФУ (принтер-сканер-ксерокс) та п’ятьма ноутбуками. Також були присутні голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк, депутат Житомирської обласної ради Людмила Кицак, секретар Бердичівської міської ради Богдан Коляда, голова Райгородоцької сільської ради Максим Самчик, та депутати Бердичівської міської ради.

Народний депутат зазначив, що ми маємо бути готові до будь-якого сценарію, адже ворог підступний та віроломний, а його дії не піддаються логіці. Та розповів що на днях разом з однопартійцями відвідав прикордонну Овруцьку громаду. Де вони спільно із теробороною, поліцією, ДСНС, прикордонниками, лісниками, керівниками північних громад, народними депутатами оцінили та проаналізували ситуацію на кордоні. Богдан Кицак впевнений, що українська армія зможе дати адекватну відсіч ворогу. Наголосивши на необхідності прискорити процес завершення формування батальйонів територіальної оборони.

Не піддаватися панічним настроям і ворожим провокаціям закликала голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк. Наголосивши на необхідності підтримати наших військових представниками влади усіх рівнів. «Найближчим часом терміново буде скликано сесію Бердичівської районної ради для виділення коштів на підтримку діяльності батальйону тероборони. Вже є домовленість з керівниками територіальних громад Бердичівського району, що вони також до кінця тижня проведуть свої позачергові сесії та розглянуть питання про надання фінансової підтримки батальйону. Кожен з нас, кожна громада, місто чи селище, мають зробити свій внесок у зміцнення обороноздатності Збройних сил України для забезпечення можливості дати рішучу відсіч ворогу, незалежно від подальшого розвитку подій. Закликаю представників усіх політичних сил, що мають своє представництво у міських, сільських та селищних радах Бердичівського району, консолідувати свої зусилля та прийняти виважене, правильне рішення» - заявила голова Бердичівської РДА.