Бердичівська районна військова адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Територіальна оборона Бердичівського району отримала допомогу від волонтерів Гуманітарного штабу

20.05.2022

З перших днів повномасштабного вторгнення російської армії на територію України у Бердичівському районі здійснює діяльність Гуманітарний штаб, який створив народний депутат Богдан Кицак зі своєю молодою командою. Працюючи у синергії з районною владою, волонтери щоденно виконують вкрай важливі завдання, закриваючи нагальні та поточні потреби Збройних сил України.

                  

Гуманітарний штаб Бердичева систематично надає вагому підтримку та допомогу окремому батальйону територіальної оборони. Наприкінці робочого тижня його волонтери у присутності начальника Бердичівської районної військової адміністрації передали представникам тероборони 300 літніх футболок, виготовлених в Туреччині по спецзамовленню. Людмила Димидюк щиро подякувала команді волонтерів Гуманітарного штабу та усім причетним за надану допомогу.

                   

«Завдяки спільним зусиллям військової адміністрації, волонтерів і небайдужих жителів Бердичівського району, нам вдалося за короткий термін суттєво зміцнити обороноздатність нашого батальйону ТРО, забезпечивши хлопців речами першої необхідності. Завдяки цьому вони сьогодні успішно виконують поставлені завдання у визначеному командуванням регіоні Житомирської області, захищаючи кордони та територіальну цілісність української держави» - наголосила вона.

Та зазначила що особисто її, як начальника Бердичівської районної військової адміністрації, радує, що влада, громада та військові рухаються в одному напрямку, наближаючи нашу спільну перемогу над ворогом.

 «Ми показали приклад мужності та згуртованості для усього світу, тому маємо високо тримати цю планку» - переконана Людмила Димидюк.