Бердичівська районна військова адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Триває робота по формуванню та зміцненню матеріальної бази батальйону територіальної оборони Бердичівського району

21.02.2022
Триває робота по формуванню та зміцненню матеріальної бази батальйону територіальної оборони Бердичівського району

Територіальна оборона України – система загальнодержавних, військових та спеціальних заходів, що проводяться у мирний час та в особливий період для протидії військовим загрозам, а також для надання допомоги у захисті населення, територій, навколишнього середовища та майна від надзвичайних ситуацій. Батальйони територіальної оборони сформовані у кожному районі, не є виключенням і наш об’єднаний Бердичівський район, до складу якого сьогодні входить 10 територіальних громад.

Окремий батальйон територіальної оборони Бердичівського району – це фактично нова військова частина, яка наразі знаходиться па стадії створення та формування. Вже визначено місце дислокації батальйону, проводиться укомплектування особового складу. Враховуючи те, що батальйон було створено фактично з нуля, він потребує підсилення матеріально-технічної бази.

Допомагає у встановленні та зміцненні боєздатності батальйону територіальної оборони Бердичівщини народний депутат України Богдан Кицак. У понеділок, 20 лютого, голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк разом з народним депутатом Богданом Кицаком і його помічниками, а також депутатом Житомирської обласної ради Людмилою Кицак та секретарем Бердичівської міської ради Богданом Колядою, виконали приємну та надважливу місію по передачі нашому батальйону ТРО предметів першої необхідності. Це стало можливо завдяки зусиллям народного депутата та його команди у синергії з районною владою.

«Гортаючи новинні стрічки, ми з тривогою стежимо за тим, як розвиваються події на Сході України та молимося за наших мужніх і відважних захисників. Але найперше кожен з нас повинен зберігати спокій, тримати голову холодною та покладатися на Збройні сили України. Запевняю, що обласна та районна влада тут, на місцях, не покладаючи рук працюють над завершенням формування батальйонів територіальної оборони та вживають необхідних заходів для забезпечення безпеки та правопорядку на території Житомирської області. Я особисто постійно на зв’язку з командором батальйону Миколою Магденко, спільно вирішуючи важливі питання щодо забезпечення життєдіяльності та безперебійного функціонування батальйону територіальної оборони» - зауважила голова Бердичівської РДА Людмила Димидюк.

Варто зазначити, що наш окремий батальйон територіальної оборони отримав у якості допомоги два холодильники, мікрохвильову піч, телевізор, електрочайники та інші предмети першої необхідності, які допоможуть обжитися нашим військовим.