Бердичівська районна військова адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

У начальника Бердичівської районної військової адміністрації – новий заступник

08.09.2022
У начальника Бердичівської районної військової адміністрації – новий заступник
У середу, 6 вересня, начальник Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк зібрала апаратну нараду, щоб повідомити про кадрові ротації та представити свого новопризначеного заступника. На цю надзвичайно відповідальну посаду призначено Гедза Дмитра Володимировича, який до цього обіймав посаду начальника відділу мобілізаційної роботи у Бердичівській РВА.

Людмила Димидюк наголосила, що Бердичівська районна військова адміністрація виконує надважливі завдання, поставлені державою та спрямовані на забезпечення обороноздатності нашого регіону. Тому приймаючи відповідні рішення, вона, як керівник, першочергово завжди опирається на поради досвідчених військових.

Перший місяць з початку широкомасштабного вторгнення російської федерації саме полковник Дмитро Гедз ночував в адміністрації, цілодобово контролюючи ситуацію та закриваючи найбільш проблемні питання.

«Для мене це людина, дійсно перевірена часом. На яку я можу покластися, і яка ніколи не підведе. Я вдячна йому за те, що він заходиться поряд зі мною з перших днів війни, налагодивши зв'язок між Бердичівською РВА та військовими частинами. Його багаторічний військовий довід неодноразово ставали у нагоді, допомагаючи ефективно виконувати поставлені задачі. Саме тому я запропонувала Дмитру Володимировичу стати моїм заступником, взявши на себе військовий напрямок роботи та взаємодію з силовим блоком. І він погодився взяти на себе таку високу відповідальність. А це засвідчило, що я не помилилася з вибором» - пояснила своє рішення Людмила Димидюк.

Також вона від щирого серця побажала Дмитру Гедзу успіхів на новій посаді. Зазначивши, що очікує побачити його стовідсоткову віддачу та результативну роботу на благо великого об’єднаного Бердичівського району.

                


Подобається
Коментувати


Поширити

0 коментарів

У мережі
Напишіть коментар…

У мережі

Бердичів