Бердичівська районна військова адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Увага, конкурс! Розпочато роботу з розробки нових розділів «Альбому безбар’єрних рішень»

23.02.2022
Увага, конкурс! Розпочато роботу з розробки нових розділів «Альбому безбар’єрних рішень»

Громадська організація «Безбар’єрність» оголошує конкурс на запит цінових пропозицій на закупівлю послуг із розробки нових розділів «Альбому безбар’єрних рішень».

«Здавалося б, не так давно вийшов перший розділ Альбому, і ось ми уже шукаємо підрядника на розробку нових розділів» – зазначають в організації.

Йдеться про такі розділи:

другий – про вуличну інфраструктуру;

третій  – про громадський простір;

четвертий – про громадські будівлі та споруди.

Оголошення про запит цінових пропозицій на закупівлю послуг, детальна інформація про предмет закупівлі, критерії відбору, строки надання послуг – за посиланням: https://bit.ly/3sRvFac

Зверніть увагу! Подати запити на уточнення або запитання щодо закупівель можна до 05 березня 2022 року.

Подання пропозицій – з 22 лютого по 09 березня 2022 року.

Нагадаємо, «Альбом безбар’єрних рішень» – практичний посібник для всіх, хто хоче і може перетворювати простір навколо на безбар’єрний. Він рекомендує та на прикладах ілюструє, як міське середовище може бути дружнім до різних користувачів, зокрема й батьків з маленькими дітьми, літніх людей, людей з інвалідністю.

«Альбом безбар’єрних рішень» створюється в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів». Проєкт реалізується громадською організацією «Безбар’єрність» спільно з Міністерством розвитку громад та територій України у рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який виконує німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за фінансування Урядів Німеччини та Швейцарії.