Бердичівська районна військова адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Новини

21.12.2021

Про роботу відділу цивільного захисту райдержадміністрації доповів начальник відділу – Ярослав Соловей. Впродовж року його відділ підготував наступні документи та активно займався їх втіленням у життя. Це план основних завдань цивільного захисту Бердичівського району та план-графік проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійснення заходів цивільного захисту на підприємствах, установах, організаціях Бердичівського району у 2021 році. Додатково розроблено план-графік проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійснення заходів цивільного захисту на підприємствах, установах, організаціях Бердичівського району у наступному, 2022 році.

Враховуючи можливу активізацію бойових дій у зоні АТО/ООС та наступ ворога, проводилася робота по обліку захисних споруд. Зокрема прийнято на облік захисні споруди колишніх Андрушівського та Ружинського районів. Спільно з районним управлінням ГУ ДСНС проводилась комплексна перевірка стану утримання захисних споруд цивільного захисту району, під час якої вдалося обстежити 60% споруд району. Проведено обстеження 10 гідротехнічних споруд зі складанням актів щодо готовності до пропуску весняної повені, льодоходу та дощових паводків.

У своїй діяльності відділ цивільного захисту Бердичівської районної державної адміністрації приділяє велику увагу готовності до надзвичайних ситуацій. Розроблені відповідні нормативні документи та визначено порядок дій у випадку можливого виникнення або загрози надзвичайної ситуації на території Бердичівського району. 26-27 травня 2021 року проведено штабне тренування за темою: «Дії органів управління та сил ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Житомирської області при переведенні у режим функціонування в умовах особливого періоду» із відпрацюванням формалізованих документів та надання звітності.

В період з 15 по 26 листопада проводилась комплексна перевірка виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб Житомирської області під час якої відділ представляв увесь перелік документів відпрацьованих на новостворений район.

Начальник відділу цивільного захисту Бердичівської районної державної адміністрації Ярослав Соловей зазначив, що на відділ також покладено обов’язки по контролю за дорожнім фондом. Контролювались роботи по утриманню доріг району в зимовий період (розчищення від снігу, підсипка доріг піщано-соляною сумішшю), проведено відповідні тендери та визначено підрядника, який буде утримувати дороги Бердичівського району цієї зими. Впродовж року здійснювався контроль за станом капітального ремонту частини дороги С060313 Мирославка – Малосілка через Демчин протяжністю 6 км. (роботи завершено в травні 2021 року, загальний кошторис складає 42645,1 тис. грн.) та частини дороги О060102 Андрушівка – Червоне – Закутинці протяжністю 7,86 км. (загальний кошторис робіт складає 85420,66 тис. грн., роботи продовжуються). Проводились роботи по поточному середньому ремонту доріг місцевого значення на території району.

Відділ провів нараду з питань організації пасажирських перевезень на території району із керівниками органів місцевого самоврядування та перевізниками. За результатами наради було сформовано пропозиції до облдержадміністрації щодо покращення доступу населення до адміністративного центру, внесені зміни до графіків руху перевізників для зручності пересадки пасажирів. Здійснювався постійний контроль за станом маршрутних перевезень по населених пунктах району.

Новим викликом стала чергова хвиля епідемії коронавірусу, саме відділом цивільного захисту за 2021 рік проведено та контролюється виконання 17 засідань районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (з них 13 позачергових), на яких розглядалося питання запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.


Бізнес без бар’єрів: учасник спільноти Yakaboo опублікував свіжі поради у рубриці «Книжковий психолог» #ЗдороваНація: Житомир приймав чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон» Децентралізація: 06 жовтня відбудеться координаційна зустріч «Безпечна громада – безпечна країна». РЕЄСТРАЦІЯ #ЗдороваНація: друге та третє місце посіли спортсмени Житомирщини на відкритому обласному турнірі з плавання Безбар’єрність: система відновлення та збереження психічного здоров’я забезпечить доступ до якісної допомоги З перших днів війни Житомирщина надає прихисток та підтримує осіб з інвалідністю,— Наталія Остапченко #ЗдороваНація: Команди з Житомира та Новограда-Волинського посіли І місце на іграх чемпіонату України з футзалу серед ветеранів росіяни фіктивною паспортизацією створюють «живий щит» на ТОТ