Бердичівська районна військова адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Новини

21.12.2021

Начальник відділу агропромислового розвитку і економіки Алла Волянська дала вичерпну інформацію по роботі відділк. Розповівши, що впродовж року для проведення заходів з метою боротьби із нелегальним обігом пального на Бердичівщині, робочою групою здійснено обстеження 17 АЗС що працюють на території району. Спеціалісти відділу щомісячно ведуть моніторинг стану виплати орендної плати за оренду земельних часток (паїв). Протягом року розглянуто 34 звернення громадян із земельних питань та 10 звернень з інших питань, проведено три засідання комісії з питань земельних та водних відносин.

Проведено роботу з територіальними громадами щодо необхідності здійснення інвентаризації земель за рахунок коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, оновлено робочі матеріали спеціалізованої служби, торгівлі і харчування, захисту сільськогосподарських тварин і рослин цивільного захисту Бердичівського району та сформовано реєстр місць зберігання непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин на території району. Проведено роботу щодо запровадження карантинного режиму по регульованому шкідливому організму західному кукурудзяному жуку (Diabrotica virgifera) в Бистрицькій філії ТОВ СП«НІБУЛОН» на території Вільнопільського та Березянського старостинських округів Ружинської селищної ради.

Членами робочої групи з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення у 2021 році проведено 20 інформаційних заходів по питаннях трудового законодавства, легалізації зайнятості працівників, якими охоплено 417 осіб. Щоквартально здійснювався аналіз показників діяльності 103 підприємств Бердичівського району (рівень заробітної плати, кількість працюючих, сплата податків) та проведено інформування щодо переваг задекларованої праці. Спільно з Управлінням Держпраці надана інформація про переваги легальної зайнятості 51 підприємству у режимі онлайн та 145 суб’єктам господарювання під час їх безпосередніх обстежень робочою групою.

Спеціалістами відділу розповсюджено 177 інформаційних буклетів, розміщено більше 40 матеріалів у мережі Інтернет. Проведено 5 засідань робочої групи з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення та одне засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Здійснено 33 обстеження у 57 суб’єктів господарювання, в результаті чого виявлено порушення та працевлаштовано 299 осіб. Спільно з Управлінням Держпраці проведено 8 заходів державного контролю по питаннях оформлення трудових відносин, в результаті яких працевлаштовано 30 працівників. Всього спеціалістами Управління Держпраці за минулий рік було працевлаштовано 47 осіб. Проведено реєстрацію 29 колективних договорів та змін до колективних договорів.

Відділом агропромислового розвитку і економіки ведеться щомісячний моніторинг цінової ситуації в торгівельній мережі району. Здійснюється аналіз основних показників діяльності підприємств галузі промисловості.

Організовано проведення територіальними громадами інвентаризацію майна державних підприємств, установ та організацій, яке розташоване на території громад Бердичівського району та комунального майна. Проведено державну реєстрацію об’єктів державної форми власності, суб’єктами управління яких є Бердичівська РДА а також сформовано пакет документів для передачі майна бувших ЦНАПів з державної у комунальну власність.

Здійснено 6 виїздів мобільної групи щодо перевірки дотримання карантинних обмежень на території району, проведено роз’яснювальну роботу щодо участі у державних та обласних програмах підтримки галузей сільського господарства у 2021 році. Організовано роботу щодо перегляду регуляторних актів органами місцевого самоврядування району.


Бізнес без бар’єрів: учасник спільноти Yakaboo опублікував свіжі поради у рубриці «Книжковий психолог» #ЗдороваНація: Житомир приймав чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон» Децентралізація: 06 жовтня відбудеться координаційна зустріч «Безпечна громада – безпечна країна». РЕЄСТРАЦІЯ #ЗдороваНація: друге та третє місце посіли спортсмени Житомирщини на відкритому обласному турнірі з плавання Безбар’єрність: система відновлення та збереження психічного здоров’я забезпечить доступ до якісної допомоги З перших днів війни Житомирщина надає прихисток та підтримує осіб з інвалідністю,— Наталія Остапченко #ЗдороваНація: Команди з Житомира та Новограда-Волинського посіли І місце на іграх чемпіонату України з футзалу серед ветеранів росіяни фіктивною паспортизацією створюють «живий щит» на ТОТ