Бердичівська районна військова адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Новини

21.12.2021

Україна взяла курс на побудову цифрової держави - без бюрократії, черг та корупції. Наразі впровадженням цього грандіозного проєкту займається Міністерство цифрової трансформації, відповідні відділи створені і у обласних та районних адміністраціях. Міністерство поставило перед собою амбітне завдання: оцифрувати 100% державних послуг за 3 роки, і наразі активно працює у даному напрямку.

Звіт про виконання плану роботи відділу державної реєстрації та цифровізації Бердичівської райдержадміністрації за 2021 рік озвучив начальник відділу Олександр Тарнапольський. За його словами, за звітний період забезпечено виконання програми інтернет-субвенція (субвенція з державного бюджету місцевим на впровадження широкосмугового Інтернету) в Бердичівському районі. Завдяки чому підключено до широкосмугового Інтернету 21 населений пункт в 5 громадах району, на що було витрачено 1 593 707,00 грн. коштів державної субвенції.

Протягом року відділом забезпечено надання методичної та практичної допомоги органам місцевого самоврядування на місцях, координацію впровадження на території району державних проєктів з цифрової трансформації та IT-платформ, здійснено заходи щодо надання комплексної послуги «єМалятко» закладами охорони здоров’я на території району.

В межах компетенції відділу проводилося кадрове забезпечення роботи центрів підтримки «Дія» при пунктах вакцинації міста Бердичева. Завдяки цьому вдалося надати практичну допомогу безпосередньо на місці для більш ніж півтисячі громадян. Забезпечено роботу «Гарячої лінії» по таких проблемних питаннях, як генерування COVID-сертифікатів та є-підтримка.

Здійснюється моніторинг забезпечення соціальних закладів району широкосмуговим Інтернетом, станом на 01.10.2021 року програмою охоплено 308 закладів. За рік практично з нуля закладено підґрунтя для впровадження в органах місцевого самоврядування Систем електронного документообігу та забезпечено підключення виконавчих комітетів органів самоврядування району до Системи електронної взаємодії органів виконавчої влади.

Проведено аналіз пропозицій бюджетування по напрямку цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації громад Бердичівського району. Забезпечено долучення ЦНАПів Бердичівського району (функціонує 7 ЦНАПів та 23 віддалених робочих місця спеівалістів) до системи онлайн-моніторингу діяльності та якості надання адміністративних послуг, відповідність переліку та кількості запроваджених послуг.